• a.jpg
  • b.jpg
  • c.jpg
  • d.jpg
  • e.jpg

 

OGLĄDASZ ARCHIWALNĄ STRONĘ
POWIATU GOSTYNIŃSKIEGO

AKTUALNA STRONA ZNAJDUJE SIĘ POD ADRESEM:

http://gostynin.powiat.pl

 

Konkurs "Przyroda gostynińska w obiektywie" edycja 2014

DSC_0122

 

 

W dniu 10.10.2014r. w Starostwie Powiatowym w Gostyninie nastąpiło rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Fotograficznego pt. „Przyroda gostynińska w obiektywie” organizowanego przez Starostę Gostynińskiego we współpracy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Czytaj więcej...

Regionalny Konkurs Grantowy

 

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłasza "Regionalny Konkurs Grantowy" w ramach Programu "Równać Szanse 2014" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Celem konkursu jest wsparcie projektów, których celem ma być rozwój u młodych ludzi umiejętności społecznych przydatnych zarówno w ich obecnym, jak i dorosłym życiu.  O dotacje do 7 500 zł na projekty minimum 6-miesięczne, rozpoczynające się nie wcześniej niż 1 lutego 2015 r. i trwające nie dłużej niż do 31 sierpnia 2015 r. mogą ubiegać się organizacje pozarządowe, gminne domy kultury i gminne biblioteki oraz nieformalne grupy dorosłych  z terenów wiejskich i miast do 20 000 mieszkańców.  Termin składania wniosków upływa 6 listopada 2014 roku, o godzinie 12.00. Szczegółowe zasady konkursu, kryteria oceny merytorycznej, wzór formularza wniosku  oraz link do formularza wniosku w systemie elektronicznym znajdują się na stronie http://www.rownacszanse.pl/

L Sesja Rady Powiatu Gostynińskiego,

 

 L Sesja Rady Powiatu Gostynińskiego, odbędzie się 19 września 2014r. (piątek) o godz. 10 00 w Sali Posiedzeń Rady Powiatu  Gostynińskiego  ul. R. Dmowskiego 13.   

Czytaj więcej...

Konkurs Wiedzy z zakresu BHP i ekologii rozstrzygnięty

DSC_0002

We wtorek 9 września w sali konferencyjnej Starostwa Powia- towego odbył się  Mazowiecki Konkurs Wiedzy z zakresu BHP i ekologii w rolnictwie dla rolników i sołtysów organizowany przez Oddział Regionalny KRUS w Warszawie

Była to już V edycja tego konkursu na szczeblu powiatowym. Ma on na celu promocję bezpieczeństwa pracy na roli oraz uświadamianie skutków degradacji środowiska naturalnego spowodowanego działalnością rolniczą.

Czytaj więcej...

Odwiedzający

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.